Αγαπημένες ελληνικές σειρές που άφησαν εποχή! Ο Πέτρος Κουσουλος, υποδέχεται τους πρωταγωνιστες των πιο σημαντικών ελληνικών σειρών και του αποκαλύπτουν όλες τις άγνωστες πτυχές απο τα γυρίσματα! Top Story, αυτή την Τετάρτη στις 24.00 μόνο στο Open.
Δείτε επίσης
Δέσποινα Μαλέλλη: «Μ’ αυτήν σε βλέπω», το τραγούδι που έγραψε η δημοσιογράφος όταν βίωσε ερωτική απογοήτευση
Η δημοσιογράφος Δέσποινα Μαλέλλη έγραψε τους στίχους του τραγουδιού «Μ’ αυτήν σε βλέπω» μετατρέποντας την …