Ο Γιάννης Τασσιος ύστερα από Δέκα απουσίας επιστρέφει στις μεγάλες πίστες. Ανανεωμένος, δυνατός όσο ποτέ είναι έτοιμος να συνεχίσει από εκεί που το άφησε .Έρχεται στις 3 Γεφυρες live stage Ζαφειρης Μελάς Γιαννης Τασσιος Χαρά Βερρα.Βαζουν πρεμιέρα 20 /12. Ο Δημοφιλής καλλιτέχνες που αναβιώνει παλιές καλές στιγμές με το τραγούδι του θυμωνω που έχει γίνει ήδη σουξέ. Θυμώνει και συνεχίζει από κει που το άφησε. .
Δείτε επίσης
Διάλεξη, Ομιλία του Φιλόσοφου, Ζωγράφου Βασίλειου Αράπη – Παρουσιάζει η ηθοποιός Μαριάννα Καστανία
Λαμβάνοντας υπ όψιν την ΑΔΙΑΣΕΙΣΤΗ θεώρηση, ότι το ανθρώπινο Βασίλειο, όπως και τα πάντα Συνπαντικά, …