Για μία ακόμη φορά προκαλεί το θαυμασμό μικρών και μεγάλων ο πατέρας Σάββας Κυράζογλου από την πόλη της Καβάλας που όπως δείχνουν τα πράγματα, το ενδιαφέρον του για τα παιδιά όλου του κόσμου παραμένει αναλλοίωτο… διασκεύασε και ερμήνευσε παρέα με τους μικρούς του φίλους το πασίγνωστο We are the world πρόκειται για μια απίστευτη οπτικοποιημένη παραγωγή. Δείτε το βίντεο και θα καταλάβετε:
Δείτε επίσης
4ο Αθλητικό Τουρνουά ΑμεΑ «WillPower Games 2024» powered by ΙΕΚ ΑΛΦΑ
ΣΤΙΣ 29 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Η ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ-ΘΕΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥ ΙΕΚ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ, ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ …